A vypadni! Fotbalista se na tréninku během tří dnů třikrát serval se spoluhráči

„Na tohle nemáme čas,“ pěnil kouč Dennis Allen poté, co ve středu – stejně jako v předchozích dvou dnech – zase musel sledovat rvačku na tréninku.

„Poslal jsem dneska dva chlapy domů, abychom mohli dokončit naši práci. Musíme se naučit jako tým, jak bojovat, jak hrát a jak trénovat a posouvat svoje možnosti, ale zatím není třeba to takhle hrotit,“ zlobil se.

Ve všech třech dnech po sobě se do mely dostal Trevor Penning, jehož v NFL čeká nováčkovská sezona.

Třiadvacetiletý ofenzivní tackle, který šel v letošním draftu hned v prvním kole jako devatenáctý hráč v pořadí, se v pondělí dostal do roztržky s Paytonem Turnerem, pro změnu volbou v prvním kole loňského draftu. Po konci jednoho cvičení se do sebe nemilosrdně pustili pěstmi.

„To je fotbal. Je to tvrdá hra pro tvrdé chlapy a musíte být schopní to takhle brát. Není mezi námi žádná zlá krev. Jsme jen soutěživí,“ ujišťoval Penning. 

Jenže hned o den později rodák z Iowy vyjel na J. T. Graye a pak i na Scotta Pachana. „Trevor Penning pokračuje v navazování přátelství s obránci Saints,“ glosoval to ironicky na Twitteru Garland Gillan, novinář ze stanice Fox 8.

Ve středu Penning sérii korunoval konfliktem s Malcolmem Roachem a nad hřištěm zase létaly nemilosrdné direkty pěstmi. To už došla trpělivost i kouči Allenovi a oba rozdováděné kohouty z tréninku vypakoval.

„Není neobvyklé, že se něco takového při kempu přihodí. Ale je to určitě něco, co nechceme, aby se dělo,“ čertil se. „Bude se to řešit a půjdeme dál,“ doplnil.

Zjevně se mu to povedlo a emoce svých svěřenců úspěšně zkrotil. „Dnešní trénink už byl mnohem čistější,“ pochvaloval si po čtvrteční jednotce. „Žádné bitky, jen fotbal,“ připojil reportér Sean Fazende z Fox 8.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.