„Kde je moje večeře?“ Kyrgios se pustil do Djokoviče, že nedodržel sázku

„Kde je má večeře!“ pustil se Kyrgios do svého nedělního přemožitele pod příspěvkem na sociálních sítích, kde se Djokovič loučil s fanoušky i Wimbledonem. 

Australan se tak dožadoval splnění gentlemanské sázky, kterou uzavřeli před vyvrcholením třetího grandslamu sezony. Vítěz měl poraženému zaplatit večeři. A Kyrgios k tomu ještě přihodil pozvání na společný tah do nočního klubu.

„To jsem nemohl přijmout, vždyť vedle mě seděla manželka, ale začneme večeří a uvidíme. Dnes to asi nestihneme, ale snad nějaký další večer. Věřím, že tady začalo nové přátelství i mimo kurt,“ slíbil Djokovič.

Oba tenisté si po převzetí trofejí vyměnili spoustu lichotek a definitivně se usmířili poté, co si přes média a sociální sítě vyměňovali ostrá slova. Kyrgios v minulosti Djokoviče sepsul například za Srbův turnaj během pandemie koronaviru, kde se několik tenistů i trenérů nakazilo. 

„Hřeje to u srdce, když vidíte, jak se ti dva k sobě teď chovají. Na kurtu ukázali emoce, bojovnost, ale po zápase vědí, že to není válka, nejde o život, je to jen sport,“ rozplýval se nad novým přátelstvím expert Eurosportu Mats Wilander.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.