Kouč Nagelsmann opustil manželku kvůli reportérce. Deník ji stáhl ze zpráv o Bayernu

Bild v odůvodnění svého kroku uvedl, že k němu sáhl, aby se vyhnul možnému střetu zájmů mezi osobním a profesionálním životem své reportérky.

Wurzenbergerovou stáhl dle zprávy „s okamžitou platností“ a o změně informoval své čtenáře. Paradoxní je, že právě největší německý deník před měsícem přišel se zjištěním, že se Nagelsmann po 15 letech rozchází se svou manželkou Verenou.

Mezitím kazu „opepřila“ televizní stanice Sport1 s tím, že má k dispozici fotografie Nagelsmannovy nové partnerky během jejich společné dovolené na Ibize.

Wurzenbergerová dříve pokrývala dění okolo tradičního německého klubu Werder Brémy. V posledních dvou letech se pak naplno věnovala Bayernu Mnichov.

Nagelsmann by údajně rád udržel vztah pokud možno co nejvíce mimo pozornost médií, protože třicetiletá reportérka je dobře známá také jeho svěřencům, s nimiž byla v častém kontaktu kvůli rozhovorům pro Bild. Naposledy mluvila například se Sadio Maném, kterého Bayern přivedl za přibližně 40 milionů eur z Liverpoolu.

Trenér Bayernu je o pět let starší než jeho nová přítelkyně a s manželkou Verenou má dvě děti. Vztah s Wurzenbergerovou je podle jeho slov vážný.

Po návratu z dovolené na Ibize ho čekají také fotbalové starosti. Musí připravit Bayern na novou sezonu v bundeslize a Lize mistrů, přičemž není jasné, že v klubu setrvá jeho nejlepší střelec posledních let Robert Lewandowski.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.