Nejsem úplně zdravý, rakovina se rychle vyléčit nedá, přiznal šéf Slavie Tvrdík

Šéf úřadujícího českého vicemistra sice ještě není úplně zdravý, ale jeho stav mu umožňuje, aby se zhruba po čtyřech měsících mohl vrátit do práce v klubu.

Tvrdíkovi lékaři vážnou nemoc diagnostikovali v březnu. „Jak je známo, měl jsem rakovinu, ta se rychle vyléčit nedá. Jsem onkologickým pacientem a budu jím mnoho let, možná do konce života. Nejsem úplně zdravý, potýkám se, pevně věřím, že už ne snad s rakovinou, ale s následky léčby,“ řekl Tvrdík.

„Mám za sebou operaci, ozáření. Budu s tím bojovat měsíce, pravděpodobně roky, ale v této chvíli mi můj zdravotní stav dovoluje, abych se vrátil. Nechci už sedět doma mezi čtyřmi stěnami, strašně se těším do práce. Myslím, že klub potřebuje, abych se vrátil. Věřím, že budu zdráv, jsem hrozně rád, že se vracím do Slavie,“ doplnil Tvrdík.

Bývalý ministr poděkoval za podporu, která se mu dostala i ze soupeřových klubů. „Přišly mi tisíce zpráv od fanoušků, byl jsem dojatý a překvapený. Chtěl bych poděkovat i manažerům ostatních klubů, zejména Sparty, Viktorky Plzeň nebo Baníku. Ukázalo se, že když jde o vážnou věc, rivalita jde stranou. Strašně si toho vážím,“ uvedl Tvrdík.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.