Pardubice mohutně posilují, přichází hned sedm hráčů, čtyři z KHL

Obranu Dynama vyztuží další člen kádru pro mistrovství světa David Musil z mistrovského Třince, který se na východě potká s bratrem Adamem, dále Tomáš Dvořák ze Sparty a Slovák Peter Čerešňák z Plzně.

S výrazně posíleným týmem, který povede nově kouč Radim Rulík, bude chtít Dynamo útočit v jubilejní 100. sezoně pardubického hokeje na nejvyšší pozice. „Čeká nás sezona oslav 100 let pardubického hokeje. Cílem Dynama je medaile a tomu odpovídají i posily, které jsme získali. Přicházejí hráči na všechny posty. Fanoušci se mají na co těšit,“ řekl klubovému webu majitel Dynama Petr Dědek.

„Po větší analýze a hodnocení dvou uplynulých sezon jsme si řekli, co je dobře a co by se dalo zlepšit. Všichni vnímají, že touha po úspěchu je v Pardubicích velká a my si na něj chceme sáhnout. Zůstali jsme dva roky před branami semifinále, což nás velice mrzelo, a tak jsme se rozhodli udělat změny v týmu,“ uvedl sportovní ředitel Dušan Salfický.

„Do týmu přivádíme hráče s reprezentačními kvalitami a zkušenostmi, všichni navíc v Pardubicích podepsali dlouhodobé smlouvy. Jsem přesvědčený, že skladba týmu je taková, že spolu se zkušenými hráči může vyskočit a vyrůst některý z našich mladých hráčů, nebo se může ještě více zvednou celková úroveň hráčů, která tady je. Myslím si, že v kádru jsou kluci, kteří si říkají o větší prostor a vedle zkušených hráčů mohou hokejově jen růst nahoru,“ doplnil Salfický.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.