Sparta ulovila supertalent. Na Letnou zamíří Daněk, další tři posily jsou v jednání

Podle informací Aktuálně.cz jsou oba kluby domluvené a zbývá dotáhnout jen administrativní záležitosti přestupu. Základ přestupové částky by měl činit kolem 25 milionů korun, při naplnění všech bonusů by se celková částka mohla vyšplhat přes 30 milionů.

Ofenzivní záložník Kryštof Daněk patří mezi největší talenty českého fotbalu. Přestože je mu teprve 19 let, ve Fortuna:Lize odkopal v dresu Olomouce už 51 zápasů. V nich dal pět gólů, shodou okolností hned dva Spartě, a na Hané se běhavý fotbalista vypracoval v klíčové osobnosti týmu.

Přestože Letenští ještě nemají dořešený post trenéra áčka po Pavlu Vrbovi, management klubu se vrhl na výraznější posílení týmu, který v ligové sezoně zklamal třetím místem. Podle informací deníku Sport by na Letnou mohla zamířit další tři jména: brněnský záložník Michal Ševčík, obránce Jaroslav Zelený a pravý bek Jan Mejdr z Hradce Králové.

Poslední dvě jména jsou pikantní tím, že byla spojována s pražskou Slavií. Zelený ve Slavii působil tři roky, Mejdr byl zase jednou z vytipovaných posil Slavie a spolu s Adamem Vlkanovou se nedávno objevil ve VIP prostorech v Edenu při zápase sešívaných se Slováckem, což vzbudilo slušný poprask.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.