Úder před koncem a dojemné loučení. Juventus dal sbohem Dybalovi a Chiellinimu

Juventus poslal do vedení v 10. minutě Vlahovič po Moratově přihrávce. Dvaadvacetiletý útočník dal v Serii A dohromady 51 branek a dorovnal Dejana Stankoviče v roli nejlepšího srbského střelce v soutěži.

Už v 18. minutě za obrovského aplausu odstoupil domácí kapitán Chiellini. Sedmatřicetiletý obránce za turínský tým během 17 let odehrál 560 soutěžních zápasů. Víc mají na kontě jen další klubové legendy Alessandro Del Piero (705) a Gianluigi Buffon (685).

Krátce po pauze si dal vlastní gól Alex Sandro. V 78. minutě za potlesku tribun vystřídal i argentinský útočník Dybala. Poslední slovo měl těsně před koncem Milinkovič-Savič gólem na 2:2. Páté Lazio si zajistilo účast v příštím ročníku Evropské ligy.

Italská fotbalová liga – 37. kolo: Sampdoria Janov – Fiorentina 4:1 (16. Ferrari, 30. Quagliarella, 71. Thorsby, 84. Sabiri – 89. González z pen.), Juventus Turín – Lazio Řím 2:2 (10. Vlahovič, 36. Morata – 51. vlastní Alex Sandro, 90.+5 Milinkovič-Savič).