Ukážu ti, proč jsem šampionem. Procházka chce v UFC znovu vyzvat Teixeiru

Devětadvacetiletý Procházka krátce po zápase několikrát uvedl, že mu další okamžitý souboj s Teixeirou nedává smysl a radši by se utkal například s bývalým šampionem Janem Blachowiczem z Polska. Teď ale změnil názor.

„V dalším zápase chci bojovat s Gloverem. Důvod je jasný. Ne proto, že to bude další velký zápas, ale můj (minulý) výkon byl špatný. Já ti ukážu, proč jsem šampionem. Čistě, rozhodně. Doufám, že to Glover dostane, tohle je nabídka,“ prohlásil Procházka v krátkém videu na Instagramu.

Rodák z Hostěradic na Znojemsku byl na začátku července v Las Vegas jako host na galavečeru UFC 276 a podle všeho o svém dalším zápase mluvil i s vedením organizace. Oficiálně ale termín ani místo jeho první obhajoby ještě oznámeno nebylo. Krátce po výhře nad Teixeirou Procházka řekl, že by rád zápasil ještě letos.

Hvězda brněnského Jetsaam Gymu má za sebou v UFC tři zápasy a všechny před limitem vyhrála. Souboj s Teixeirou ukončil Procházka v závěrečném 5. kole na takzvanou submisi, kdy soupeř 28 sekund před koncem zápas při škrcení „odklepal“. Kdyby ale došlo na závěrečné bodování, prakticky jistě by prohrál. I proto Procházka následně přiznal, že nebyl se svým výkonem spokojený.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.