Zalez zpátky! Policista nechtěl hvězdu pustit mezi šampiony, považoval ji za fanouška

K nedorozumění došlo ve čtvrtek při projížďce Denverem, kde Avalanche sídlí. Byram v jednu chvíli slezl z hasičského vozu a šel pozdravit přihlížející fanoušky. Poté, co rozdal pár autogramů, se chtěl vrátit.

Policista na kole ho ale zastavil a ukazoval mu, ať jde zpět za zábradlí. Až po chvíli muži zákona došlo, že nediskutuje s fanouškem, ale s čerstvým vítězem Stanley Cupu. Dali mu to najevo i opodál postávající příznivci. „Vždyť je to hráč!“ volali.

Jednadvacetiletý Byram zažil úsměvný moment ještě v Civic Center Parku. Když moderátor oslav představoval přihlížejícímu davu jednotlivé šampiony, Byram omylem vyběhl před fanoušky poté, co zaznělo jméno veterána Erika Johnsona.

„Z posledních čtyř dnů si toho moc nepamatuju,“ řekl Byram médiím během oslav.

Vítězství nad Tampou ve finále Stanley Cupu si náležité užívá. Kvůli zranění totiž v sezoně chyběl téměř tři měsíce a vrátil se až v dubnu. Formu nicméně neztratil – ve 20 zápasech play off posbíral devět bodů (0+9) a byl třetím nejvytěžovanějším bekem mužstva za Calem Makarem a Devonem Toewsem.

Předtím v základní části nastřádal 17 bodů (5+12) z 30 duelů. Colorado si ho v draftu 2019 vybralo z celkové čtvrté pozice.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.